Iveco - New Daily | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalAbarthIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Firemné správy

Iveco - New Daily


 

Iveco - New Daily

 

 

 

New Daily: užitkové vozidlo, ktoré zmení perspektívu vášho podnikania


New Daily nastavuje v oblasti pohodlia pre cestujúcich a vodičov nové štandardy ktoré činia dôležité kroky smerom k autonomnému riadeniu a vylepšením bezpečnostných funkcií.

 

New Daily posúva na novú úroveň i konektivitu, otvára totiž svet služieb presne na mieru využitia vozidla šoférom a poskytuje komplexné riešenie prepravy.

 

New Daily je prvým vozidlom vo svojom segmente, ktoré splňuje emisné normy Euro 6D/Temp a ponúka udržatelnosť spolu s vyšším výkonom a úsporou paliva, z čoho plynú vyššie zisky zákazníkom.

 

 

 

Iveco - New Daily

 

 Technológie v službách vodiča s asistovaným riadením a vyššou bezpečnosťou

 

New Daily predstavuje kompletnú radu Pokročilých jazdných asistenčních systémov, ktoré dávajú vodičom možnosť sústrediť sa na prácu a zvyšujú jeho bezpečnost.

 

Pri vývoji týchto prvkov sa IVECO zameralo na funkčnosť a pomoc vodičov pri jazde v meste.

 

Pokročilý núdzový brzdný systém a City Brake PRO predcháza nehodám pri rýchlosti do 50 km/h, alebo pri vyšších rýchlostiach mierni náraz. Automaticky rozpozná prípadnú nehodu a podľa toho bez zásahu šoféra brzdí, a prispieva tak k jeho bezpečnosti.

 

New Daily je vďaka City Brake PRO ešte ďalej, pretože predchádza nehodám pri rýchlostiach nižších ako 5 km/h.

 

New Daily tiež využíva technológie ku znižovaniu miery stresu vodiča. V mestách, kde zákazníci často jazdia v hustej doprave, oceníte Queue Assist, pretože dokáže sledovať vozidlo pred sebou a ovládať plyn a brzdy, takže si sám udržuje miesto v rade a znižuje stres z neustálého zastavovania a rozjazdu.

 

New Daily je prvé 7,2tonové vozidlo, ktoré ponúka funkcie Queue Assist a City Brake PRO.

 

Adaptívny tempomat spolu s Queue Assist naviac udržuje nastavenú rýchlosť a bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred sebou a ProActive Lane Keeping Assist vďaka aktívnemu riadeniu predchádza tomu, aby vozidlo náhodou nevyšlo z jazdného pruhu.

 

Crosswind Assist zase pomáhá vodičom udržať vozidlo stabilne v pruhu pri bočnom vetre.

 

 

 

Iveco - New Daily

 

 

 

New Daily pomocou elektrickej parkovacej brzdy znižuje únavu a zvyšuje produktivitu, pretože sa pri zaparkovaní vozidla automaticky aktivuje a pri odjazde sa deaktivuje. Pri jazde s mnohými zástavkami, ako napríklad doručovanie zásielok, táto funkcia šetrí ramená od opakovaných pohybov, dokáže ušetriť až 5 hodín za mesiac, čím zvyšuje produktivitu vodiča. Vďaka tomu má vodič viac voľného miesta a môže sa v kabíne bez páky ručnej brzdy pohodlne pohybovať.

 

 

 

Iveco - New Daily

 

 

 

Nové LED svetlá majú oveľa ostrejšie svetlo, ktoré dosiahne ďalej, čím sa zvyšuje viditeľnosť a zpozorovanie prekážok o 15 %. Vďaka tomu sa za zlých sveteľných podmienok zvyšuje bezpečnosť.

 

Mestský režim zvyšuje podiel asistencie posilovača riadenia, takže úsilie vynaložené k otočeniu volantu sa môže znížiť až o 70 %. Prejazd ulicami mesta tak bude hračka.

 

 

 

 

Iveco - New Daily

 

 

 

New Daily pomáhá vodičovi aj v náročných jazdných podmienkach, a to vďaka funkciám ako riadenie jazdy vo svahu, ktorá pomáhá zjazdiť pomaly a bezpečne z dlhých, prudkých svahov, a Traction Plus, ktorá udržuje vozidlo na klzkom povrchu, napr. na piesku, blate alebo snehu. New Daily je prvým vozidlom vo svojej triede, ktorého tieto dve funkcie na vozoch so zadným náhonom ponúka.

 

 

 


Dátum:   15.4.2019zoznam firemných noviniek