Kontakt | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Bratislava - Predaj


Centrum Rožňavská


Rožňavská 28/A
821 04 Bratislava
Telefón: +421(2) 48 208 730
Fax: +421 (2) 48 208 712

Pon - Pia:      od 9:00 do 18:00
Sobota:         od 9:00 do 15:00
Nedeľa:         zatvorené

Nissan, GT-R
predaj vozidiel
02/48 208 730 nissan-predaj@auto-impex.sk
Vedúci predaja vozidiel
Jaroslav Čáp
0903 801 183 jcap@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Nissan
František Čajka
0903 453 554 fcajka@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Nissan
Marek Palko
0903 281 697 mpalko@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Nissan
Lukáš Bartoušek
0903 260 830 lbartousek@auto-impex.sk
Špecialista na Nissan GT-R
Peter Hron
0904 288 239 phron@auto-impex.sk
Fiat
predaj vozidiel
02/48 208 730 fiat-predaj@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Fiat
Ľudovít Bognár
0911 105 873 lbognar@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Fiat
Michal Suda
0911 954 015 msuda@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Fiat
Puna Filip
0911 993 624 fpuna@auto-impex.sk
Predajca jazdených vozidiel
Patrik Vereščák
0903 455 632 pverescak@auto-impex.sk

Centrum Vlčie Hrdlo


Vlčie Hrdlo 68
821 07  Bratislava
Telefón: +421 (2) 40 257 100
Fax: +421 (2) 40 257 101

​Pon - Pia:       od 9:00 do 18:00
So - Ne:         
zatvorené

Iveco, Iveco BUS, Magirus
predaj vozidiel
02/40 257 200 iveco-predaj@auto-impex.sk
Vedúca predaja vozidiel
Zuzana Hronová
0911 889 588 zhronova@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Iveco
Michal Múčka
0903 414 727 mmucka@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Iveco
Peter Kovago
0905 324 041 pkovago@auto-impex.sk
Predajca vozidiel Iveco
Milan Kučera
0903 405 892 mkucera@auto-impex.sk
Predajca jazdených vozidiel
Zsolt Gombos
0903 250 661 zgombos@auto-impex.sk
Predajca jazdených vozidiel
Juraj Foldes
0911 422 173 jfoldes@auto-impex.sk
Špecialista na Iveco BUS
Peter Michalík
0905 640 830 pmichalik@auto-impex.sk