Kontakt | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Bratislava - Servis


Centrum Rožňavská


Rožňavská 28/A
821 04 Bratislava
Telefón: +421(2) 48 208 711
Fax: +421 (2) 48 208 712​

Pon - Pia:      od 7:00 do 23:00
Sobota:         od 9:00 do 15:00
Nedeľa:         zatvorené
NONSTOP:   asistenčná služba​
                       +421 903 266 631

Nissan, GT-R
mechanické a klampiarske opravy
02/48 208 711 nissan-servis@auto-impex.sk
Fiat, Alfa romeo
mechanické a klampiarske opravy
02/48 208 711 fiat-servis@auto-impex.sk
Vedúci servisu
Július Hron
02/48 208 715 jhron@autoimpex.sk
Prijímací technik - osobné vozidlá
Pokorný Michal
0911 390 044 mpokorny@auto-impex.sk
Prijímací technik - osobné vozidlá
Banzi Pavol
0911 390 035 pbanzi@auto-impex.sk
Prijímací technik - osobné vozidlá
Popelka Tomáš
0911 135 563 tpopelka@auto-impex.sk
Karosárske a lakovnícke práce
Tomáš Matúš
0911 104 037 mtomas@autoimpex.sk
Predajca náhradných dielov
Lenický Martin
02/48 208 763 mlenicky@auto-impex.sk
Výjazdový mechanik
Srnka Peter
0903 266 631 nissan-servis@auto-impex.sk

Centrum Vlčie Hrdlo


Vlčie Hrdlo 68
821 07  Bratislava
Telefón: +421 (2) 40 257 600
Fax: +421 (2) 40 257 101​

Pon - Pia:       od 7:00 do 23:00
Sobota:          od 7:00 do 15:00
Nedeľa:          zatvorené
NONSTOP:    asistenčná služba​
                        +421 903 455 631

Iveco, Iveco BUS, Magirus
mechanické opravy
02/40257610-611 iveco-servis@auto-impex.sk
Vedúci servisu nákladných vozidiel Iveco a Iveco BUS
Michal Mackovič
02/40257620 mmackovic@auto-impex.sk
Prijímací technik nákladných vozidiel Iveco
Ján Klubert
02/40257610-611 jklubert@auto-impex.sk
Prijímací technik nákladných vozidiel Iveco
Branislav Hlásnik
02/40257610-611 bhlasnik@auto-impex.sk
Prijímací technik nákladných vozidiel Iveco
Štefan Czodor
02/40257610-611 sczodor@auto-impex.sk
Prijímací technik nákladných vozidiel Iveco a Iveco BUS
Róbert Holcinger - garančný technik
02/40257610-611 rholcinger@auto-impex.sk