Abarth 695 XSR Yamaha | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalAbarthIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Novinky

Abarth 695 XSR Yamaha


 

 

 

 

 

BYŤ UNIKÁTNYM JE VÄČŠIA ZÁBAVA

 

 

Abarth 695 XSR Yamaha

 

Abarth 695 XSR je dostupný v limitovanej číslovanej edícii. Unikátnosť každého auta je certifikovaná číslovanou plaketou: dostupných je len 695 hatchbackov a 695 cabrio.


Všetko je to otázka prístupu.

 

 

 

 

ZRODENÝ K NOVÝM ZÁŽITKOM

 

 

ZRODENÝ K NOVÝM ZÁŽITKOM

 

Túžba k výzvam a vášeň pre súťaž je zakorenená u Abarthu aj Yamahy. Z ich partnerstva sa zrodil Abarth 695 XSR, ktorý s Yamahou XSR zdieľa sivé sfarbenie, červené detaily, rozsiahle použitie karbónu, výfuk Akrapovič a silnú dávku pretekárskeho ducha.


Špeciálna edícia s túžbou vyniknúť.

 

 

 

 

SLOBODNÝ DUCH, DUŠA REBELA

 

SLOBODNÝ DUCH, DUŠA REBELA

 

Abarth 695 XSR je špeciálna séria vytvorená pre tých, ktorí chcú dosahovať ambicióznejšie ciele. Ultraľahký Akrapovič výfukový systém s koncovkami z karbónu zlepšuje jeho osobnosť, zvuk a výkon. Volant v kombinácii karbónu a Alcantary®, a karbónové kryty spätných zrkadiel majú taktiež jasne pretekársky pôvod. Zadnú časť zdobí logo XSR. 

 

 

HODNOTA, KTORÚ SI ZASLÚŽI

 

HODNOTA, KTORÚ SI ZASLÚŽI

 

Kto hovorí, že legendárne vozy musia mať najmenej 30 rokov? Abarth ponúka možnosť zapísať všetky autá zo špeciálnej edície 695 do Abarth registra, a získať tak certifikát o jeho historickej hodnote vrátane výhod. Zasadnite za volant Abarth 695 XSR a zapíšte sa do histórie Scorpion. 

 

 

 

Dátum:   16.4.2018zoznam noviniek