IVECO uviedlo limitovanú edíciu ťahačov All Blacks | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalAbarthIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Novinky

IVECO uviedlo limitovanú edíciu ťahačov All Blacks


 IVECO All Blacks

 

 

Spoločnosť IVECO spustila predaj limitovanej série nákladných vozidiel vo farbách legendárneho novozélandského ragbyového tímu All Blacks. Ponuka sa vzťahuje na nové ťahače Iveco Stralis MY2016. 

 

 

 

 

 

IVECO All Blacks

 

 

Zákazník, ktorý si objedná ťahač Iveco Stralis z limitovanej edície All Blacks, získava vozidlo s mimoriadne nízkymi nákladmi na vlastníctvo (TCO) a okrem toho aj s nadštandardnou výbavou (v nadväznosti na zvolenú špecifikáciu vozidla).

 

 

Najvyššia úroveň výbavy obsahuje:

 

  • metalizovaný lak
  • hliníkové disky kolies
  • xenónové svetlá
  • vonkajšie dekorácie kabíny All Blacks
  • prediktívny tempomat
  • telematické reporty s hodnotením štýlu jazdy vodiča
  • ventilované sedadlo vodiča
  • otáčacia sedadlo spolujazdca
  • kožený volant
  • luxusné lamelové lôžko.

 

 

Navyše získava zákazník zájazd na Nový Zéland, ktorý je naplánovaný na jar 2018 a bude nabitý množstvom nezabudnuteľných dobrodružstiev. Najprv sa účastníci výletu vydajú za All Blacks do Aucklandu, kde navštívia legendárny štadión Eden Park a All Blacks Experience Museum. Potom bude nasledovať program na obidvoch ostrovoch plných bujnej vegetácie, ľadovcových jazier, fjordov a činných sopiek. To všetko spolu s vyspelou spoločnosťou v mestách robí z Nového Zélandu atraktívnu turistickú destináciu.  

 

 

 

 

IVECO All Blacks

 

 

Limitovaná edícia oslavuje nový Stralis, ktorý je navrhnutý pre maximálnu spoľahlivosť a mimoriadne nízke TCO (celkové náklady na vlastníctvo). Kompletne prepracované pohonné ústrojenstvo zahŕňa novú zadnú nápravu, novú generáciu automatizovaných prevodoviek Hi-Tronix a upravené motory, k hospodárnej prevádzke prispievajú tiež prediktívne GPS funkcie novej generácie, osvedčená technológia HI-SCR a ďalšie nové vlastnosti, takže úspora paliva dosahuje dohromady až o 11 %.  Potvrdzujú to i nedávne testy, ktoré urobilo Európske technické certifikačné centrum TÜV. 

 

 

 

 

IVECO All Blacks

 

 

Limitovaná edícia je poctou silným väzbám medzi spoločnosťou IVECO a novozélandským ragbyovým tímom All Blacks. V roku 2015 spoločnosť Iveco ako "európsky podporovateľ mužstva All Blacks" poskytla tímu štyri autobusy Iveco: autokar Magelys a tri vozidlá Daily Minibus Hi-Matic, ktoré zabezpečovali logistiku a prepravu VIP klientov počas Svetového ragbyového pohára v Anglicku. Spoločnosť Iveco a jej zamestnanci sú mimoriadne hrdí na toto partnerstvo s tímom All Blacks. Odhodlanie, spoľahlivosť, výkon a tímový duch, to sú hodnoty, ktoré húževnato presadzuje legendárny novozélandský tím. Zároveň ide o hodnoty, ktorých sa spoločnosť IVECO drží pri všetkom, čo robí, aby splnila potreby svojich zákazníkov.

 

Oslávte s nami dlhoročné partnerstvo s rugbyovým tímom All Blacks prostredníctvom limitovanej edície Nový Stralis All Blacks a poďte zdieľať výkony a tímového ducha na zájazde na Nový Zéland.

 

 

 

Dátum:   16.4.2018zoznam noviniek