Veľký kuriérsky test so slovenskou premiérou | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalAbarthIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

Novinky

Veľký kuriérsky test so slovenskou premiérou


Daily - Kuriérovsky test

 

 

VEĽKÝ KURIÉRSKY TEST 2019

 

Volkswagen Crafter - 779 bodov

Iveco Daily - 754 bodov

Mercedes-Benz eVito - 750 bodov

 

 

 

Veľký kuriérsky test so slovenskou premiérou

 

Veľký kuriérsky test je každoročnou súčasťou bohatého sprievodného programu Autosalónu v Bratislave. V tomto ročníku sedem kuriérskych služieb testovalo 11 dodávok na voľnej ploche D1 (štvrtok 2. 5. 2019). Špičkovú ponuku obohatila v slovenskej premiére nová elektrická dodávka Mercedes-Benz e-Vito.

 

 

Veľký kuriérsky test 2019

 

organizuje odborná redakcia časopisu TRANSPORT a LOGISTIKA a Výstavisko Incheba každoročne podporuje túto jedinečnú príležitosť pre podporu odbornej skupiny komerčného motorizmu = kuriérske a expresné doručovacie služby. Vyslaní kuriéri v jazdách tesne po sebe porovnávajú širokú paletu dodávkových vozidiel vhodných pre expresné služby, kuriérov a dopravcov pre e-commerce. V tomto ročníku testujú vozidlá zástupcovia spoločností Slovenská pošta, DHL, DPD, GLS, FedEx, Remax, Slovak Parcel Service a Carexpress.

 

Testované vozidlá sú najnovšie verzie dodávok značiek Mercedes-Benz, IVECO, Renault, Volkswagen, MAN, Opel, Peugeot, Citroen. Víťaz jedinečného spotrebiteľského testu bol slávnostne vyhlásený na medzinárodnej konferencii SpeedCHAIN Slovakia 2019 dňa 16. 5. 2019.

 

Ocenenia odovzdal Pavol Jančovič - prezident združenia ČESMAD Slovakia, František Komora - predseda  Zväzu Logistiky a zasielateľstva SR, Peter Sádovský prezident Zväzu autobusovej dopravy SR, Prof. Jozef Gnap - vedúci katedry cestnej a mestskej dopravy ŽU a Viliam Bujna - člen výkonného výboru Zväzu automobilového priemyslu SR a konateľ vydavateľstva LUXUR Media SK - časopis TRANSPORT a LOGISTIKA. 

Dátum:   19.6.2019zoznam noviniek