YOU+NISSAN - Prísľub Nissan | Auto-Impex
NissanGT-RFiatFiat ProfessionalAbarthIvecoOK TrucksIrisbusIveco Magirus

prísľub nissan


Čo sľubujeme? Nič menej než to, že pre majiteľa vozidla Nissan bude zážitkom nielen jazda, ale aj servis: jednoducho a pohodlne a samozrejme za priaznivú cenu. Veríme v transparentnosť a vzájomnú dôveru, a preto sme sa v Nissane zaviazali poskytovať každému zákazníkovi dostupnú a rozsiahlu starostlivosť.

 

KEDYKOĽVEK, KDEKOĽVEK, ČOKOĽVEK. STAČÍ ZAVOLAŤ
NA TELEFÓNNE ČÍSLO 0800 700 500 A SME VÁM K DISPOZÍCII.

 

Prísľub Nissan - Náhradné vozidlo zadarmo   Prísľub Nissan - Cenová záruka

NÁHRADNÉ VOZIDLO ZADARMO*


Sľubujeme vám, že vždy, keď bude vaše vozidlo v servise na oprave alebo údržbe, autorizovaný díler Nissan vám ponúkne riešenie vašej mobility navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Objednajte sa s predstihom aby pre vás mohlo byť pripravené náhradné vozidlo zadarmo až do konca opravy. Vo vybraných servisných strediskách máme k dispozícii dokonca i elektromobily. Ak nepotrebujete náhradné vozidlo, náš díler Nissan vám ponúkne iné riešenie dopravy.

 

CENOVÁ ZÁRUKA*


Sľubujeme vám, že vďaka tímu našich odborníkov a použitiu originálnych dielov Nissan dostane vaše vozidlo tú najvyššiu možnú starostlivosť. Aby sme ponúkli najlepšiu cenu, uisťujeme vás, že ak prídete s ponukou zo servisu v okruhu 10 km od svojho autorizovaného dílera Nissan, ktorá bude nižšia ako naša, tak cenu dorovnáme.

 

Prísľub Nissan - Celoživotná asistenčná služba Nissan Assistance   Prísľub Nissan - Bezplatná kontrola stavu vozidla

CELOŽIVOTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA NISSAN ASSISTANCE*


Sľubujeme vám, že vás udržíme na cestách 24 hodín denne. Nech už sa stane čokoľvek, garantujeme vám 24-hodinovú asistenčnú službu Nissan Assistance. Na veku vášho vozidla nezáleží. Asistenčnú službu Nissan Assistance vám garantujeme počas záručnej doby a po každej pravidelnej údržbe v autorizovaných servisoch Nissan až do dátumu nasledujúcej údržby.

 

BEZPLATNÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA*


Sľubujeme vám, že skôr ako začneme s akoukoľvek prácou na vašom vozidle, bezplatne ho skontrolujeme a vy tak budete presne vedieť, čo je treba urobiť a koľko to bude stáť. Žiadne prekvapenia. Vaša faktúra za práce a náhradné diely neprekročí vami schválenú čiastku a úkony vykonané bez vášho súhlasu vám nebudeme účtovať.

* Kompletné informácie o Prísľuboch spoločnosti Nissan, vrátane podmienok, za ktorých sa uplatnia, nájdete v našich Všeobecných obchodných podmienkach. 

 

ĎALŠIE VÝHODY PRE REGISTROVANÝCH A VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV:

 

Prísľub Nissan - Zľavy na originálne diely, príslušenstvo a prácu Zľavy na originálne diely, príslušenstvo a prácu    Prísľub Nissan - Jedinečné ponuky v prípade kúpy nového vozidla Nissan Jedinečné ponuky v prípade kúpy nového vozidla Nissan

 

 

REGISTROVAŤ SA